Film-dizi yorumları, yemek tarifleri,  gezilecek görülecek yerler, etkinlik ve festivaller, moda, hobi gibi özgün paylaşımlar yaptığım kişi...

Reklam ve İletişim

/
1Yorumlar
Film-dizi yorumları, yemek tarifleri,  gezilecek görülecek yerler, etkinlik ve festivaller, moda, hobi gibi özgün paylaşımlar yaptığım kişisel bir blogtur.

Samimi ve içten yaklaşımların en büyük getirisi,  blog dünyasının >> Fenom’u, Kore’siyim. Okuyucularım ve takipçilerim ile sürekli iletişim halindeyim. Yayınlar soluklanma duraklarımız, yorumlar ise buluşma noktalarımız oldu. ehlidünya da buna dahil oldu.

Sürekli gelişen siber ortama hep birlikte ayak uyduruyoruz.

Bloğumda reklamlara da yer veriyorum.  
 • Advertorial içerik: Sitenizin ve/veya firmanızın, ürününüzün ve/veya hizmetinizin tanıtımını sizin gönderdiğiniz şekilde ve/veya benim hazırladığım şekilde blogda yayınlayarak okuyucularıma ulaştırıyor, sosyal medya hesaplarımda paylaşıyorum.
 • Banner reklam: Sitenizi ve/veya firmanızı, ürününüzü ve/veya hizmetinizi tanıtmak için görüntülenme sayısının yüksek olduğu bloğumda paylaşabilirsiniz. -Banner reklamlarının en büyük avantajı tüm sayfalarda gözüküyor olmasıdır.-
 • Çekiliş sponsor: Tanıtmak istediğiniz bir ürün varsa hem blog hem de sosyal medya desteği ile güzel bir çekilişle paylaşım fırsatı yakalayabilirsiniz.

Sunduğum reklam seçenekleri ve ücretleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz:

>>> korefenomeni@gmail.com <<<

1 yorum:

 1. Merhabalar,

  Öncelikle çok güzel bir bloga sahip olduğunuzu belirtmek isteriz.

  Blogger'lara ücretsiz olarak domain sponsoru oluyoruz. Sadece blogunuzda ajansımızı tanıtan bir yazı yazmanızı rica edeceğiz. Eğer ilgilenirseniz https://www.creamive.com'dan bize ulaşabilirsiniz :)

  Örnek: creamive.blogspot.com.tr yerine www.creamive.com adresinizi kullanabilirsiniz.

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı merakla bekliyor olacağım! Eksik etmeyiniz...
Kitap yorumlarım ve fotograflarım için instagram adresim @bookandcoffe__ beklerim!

Teşekkürler, sevgiler...