One More Happy Ending Romantik komedi türünde giriş yapan dizi bir ara drama ağırlık verse de genel itibariyle eğlenceli, keyifli idi… ...

One More Happy Ending Kore Dizisi 2016

/
0Yorumlar
One More Happy Ending Konusu ve Oyuncuları
One More Happy Ending
Romantik komedi türünde giriş yapan dizi bir ara drama ağırlık verse de genel itibariyle eğlenceli, keyifli idi… Başrollerde de sevilen oyuncuların yer alması yapımı daha da kuvvetlendiriyor.

One More Happy Ending characters
Hong Ae Ran, Jang Na Ra, Yoo In Na, You Da In
Birbirinden farklı popüleriteye sahip 5 üyeden oluşan, k-pop grubu Angels … Grubun en gözdesi, dikkat çekeni, fan kitlesi fazlan olan ukala Goo Seul A’nın ~Sandara Park kaprislerine dayanamayan  Han Mi Mo ~Jang Na Ra sahne şovu sonrası birbirine girer ve grup dağılır. Goo Seul A hayatına aynı ihtişamla devam ederken diğer dört üye içinse durumlar bir hayli farklılaşır.

Han Mi Mo ~Jang Na Ra evlenip ayrılmış, ilişkilerinde başarılı olmayan, terk edilen, kolay etkilenen, saf, şıp sevdi… -namı diğer japon balığı- Han Mi Mo ve Beak Da Jung ~You Da In evlenmek isteyenlerin başvurduğu, bir nevi çöp çatanlık şirketi kurarlar.
Beak Da Jung, grup dağıldıktan sonra 20’li yaşlarında  evlenen, dışarıdan bakıldığında mükemmel bir hayatı varmış gibi gözüken, başarılı biridir. Ama çocuk sahibi oluncaya kadar yaşadıkları ve anne olduktan sonrası…Evliliği zorlu süreçtedir.
Seo In Young ~Hong Ae Ran model olarak, ün kazanmaya devam eder ama gün be gün yaş ilerledikçe albenisini kaybeder. Uzun süreli ilişkisi evlenme yolunda ilerlese de ön yargılıdır. 
Grubun en ezik, silik üyesi olan Go Dong Mi~Yoo In Na artık  ilkokul öğretmenidir. İlişki konusunda da bir hayali başarısız, bahtsızdır. Tek dileği 40’ından önce evlenmektir.
 
Song Soo Hyuk ani gif
Song Soo Hyuk ~Jung Kyung Ho
Song Soo Hyuk ~Jung Kyung Ho, eşini doğum yaparken kaybeden, evladına hem annelik hem babalık yapan fedakar, ince ruhlu bir babadır. Magazin muhabiridir.
 
One more happy ending Goo Hae Joon
Goo Hae Joon ~Kwon Yool 
Song Soo Hyuk’ın  yaşadıklarına bizzat şahit olan, zor günlerinde yanında olan en yakın arkadaşı, başarılı doktor, Goo Hae Joon ~Kwon Yool ilişkilerinde ise duygularını belli etmekte güçlük çekendir.

Han Mi Mo ve Song Soo Hyuk gün içerisinde birçok kez karşılaşırlar… En son bir yanlış anlaşılma sonucu bir araya gelirler… Komşu çıkarlar. -biri 1501 diğeri 1502-  Teselli olmak ve teşekkür etmek için Han Mi Mo’nun kapısını çalan Song Soo Hyuk muhabbet ilerledikçe anlarlar ki… ilk aşk… öfke… utanç…

One More Happy Ending
ah garibim
Han Mi Mo ve Song Soo Hyuk’un arasındaki ilişki karma karışık, duygular adlandırılamaz iken Han Mi Mo görür görmez Doktor Goo Hae Joon’a tutulur, aşkını ilan eder, ikili ilişkiye başlar ama Song Soo Hyuk da kendine gelir, duyguları netleşir, yıllar sonra ilk defa birine karşı hisler besler, üstelik ilk aşkı… bir de en yakın arkadaşı… ikilem… seçim… duygular…

Jang Na Ra ve Jung Kyung Ho’nun uyumu süperdi ama bir kez daha Jung Kyung Ho’nun oyunculuğuna hayran kaldım, her rolün hakkını veriyor giderek de katlıyor! Keyifle izleyeceğiniz, akıcı bir dizi… İyi seyirler…


Hiç yorum yok:

Yorumlarınızı merakla bekliyor olacağım! Eksik etmeyiniz...
Kitap yorumlarım ve fotograflarım için instagram adresim @bookandcoffe__ beklerim!

Teşekkürler, sevgiler...