Bitsin bitsin öyle yazayım dedim durdum lakin dayanamadım ki!  Pazartesi-Salı gecesini sabırsızlıkla beklediğim, eğlencenin tavan olduğu ...

Oh My Venüs Konusu ve Oyuncuları 2015

/
0Yorumlar
Bitsin bitsin öyle yazayım dedim durdum lakin dayanamadım ki!  Pazartesi-Salı gecesini sabırsızlıkla beklediğim, eğlencenin tavan olduğu - arada buruk anlar yaşatsa da genel hat öyle yani - yılın çifti diye adlandırılan So Ji Sub ve Shin Min Ah ekrana kilitliyor. So Ji Sub delisi geç olsam da kaçırmadığıma seviniyorum en azından, Shin Min Ah'da -ilk Gumiho'da görmüştüm- güzel ve çok sempatik geliyor ;)

Kim Young Ho ~So Ji Sub çocukken bacağından ameliyat olur, bu olayın inatla ve sabırla üstesinden tek başına gelir. Sağlığına o kadar dikkat eder ki vücudun adaptasyonu %99,9'dur. - ben bu kadar sağlığına dikkat eden görmedim, var mı ki?- Varlıklı bir ailenin varisi olmasına rağmen babası ile ilişkileri çok resmi olan Kim Young Ho er ya da  geç, erteleyip dursa da, işleri devralmak zordunda kalacaktır. Bu sıkıcı hayat kapısını çalmadan önce antrenörlük yapmaktadır. Hollywood artistlerinin forma girmesi için özel eğitmendir ama bu gizli tutulur, bir şekilde gün yüzüne çıkacaktır, John Kim olayı bakalım ne zaman ve nasıl?

Kan Joo Eun ~Shin Min Ah, liseli yıllarda Daegu'nun Venüsü namıyla dolaşan, güzelliğine hayran kalan erkeklerle etrafı kuşatılmış, gözde bir hatun iken yıllar sonra hedeflediği gibi avukat olur ama Venüs'lük halinden eser kalmaz ki. Lise'de söz verdiği ilk aşkı Im Woo Sik ~Jung Gyu Woon tarafından -görünüşünün de etkisi var tabi, eskisi gibi değil- terk edilir. 

İş için gittiği ABD'den dönüşte aynı uçakta rast gelen Kim Young Ho ve Kan Joo Eun'un karşılaşmasına kopacaksınız, hiçbir kadının istemeyeceği cinsten, tam bir felaket :) -korse muhabbetinin başlangıç noktası, baya bir gündeme geliyor- İlk kurtarması böyle başlıyor Kim Young Ho'nun ve devamı da baya hızlı geliyor, karşılığı ise bakınız...


Veee işte 'Tanrı erkeği yarattı' :)


marş, marş

Kim Jo Eun der ki: 'Beni yeryüzünün dışına götür.' 
Kim Young Ho da der ki :'Benim gibi bir adamla suit bir odada olmak yeryüzünün dışında olmakla eşdeğerdir senin için.'
Kim Jo Eun da bunun üzerine:'Yeryüzünün dışında olmak nasıl bir his imiş göreyim.'

Bu kurtarmalar ikinci, üçüncü falan derken Kan Joo Eun bir açık yakalar ve Kim Young Ho'yu koçu olmasına zorlar ve zayıflamaya ant içer. Bu süreçte sıkı çalışmalara maruz kalan Kim Joo Eun pes etmez ama kilo da vermez, çünkü tiroit hastasıdır. Sağlık konusunda hassas olan beyimiz Kim Young Ho'da ful destek, tam destek, sağlıklı ve fit yapacaktır, artık kaçış yok ki ikili sürekli bir araya gelir.


 jiu jitsu yaparken ki halleri, bu savunma sanatına merakım arttı :)

Ve zamanla birbirlerini daha iyi anlarlar, birbirlerinin yaralarını sararlar...
Keyifle izlediğim diziyi böyle beklemesi zor paso bölümler gelse falan diye bekle bekle ama bitsin, başa sararım ki, ne olacak :)


couple olayı güzel be :)

İlgi çekici kareler seçtim ama zaten çekiyor ki, işte bende laf olsun peh peh :)

Yaaa ve adam der ki, - bakar mısın yahu!-


                                 erkek dediğin böyle olmalı, böylesini seçeceksin :)Hiç yorum yok:

Yorumlarınızı merakla bekliyor olacağım! Eksik etmeyiniz...
Kitap yorumlarım ve fotograflarım için instagram adresim @bookandcoffe__ beklerim!

Teşekkürler, sevgiler...