Transformers serisinin dördüncü filmi olan Kayıp Çağ'da, göze çarpan en büyük değişiklik ise baş rolde, Shia LaBeouf yernine  Mark Wahl...

Transformers: Age Of Extinction -2014

/
0 Comments
Transformers serisinin dördüncü filmi olan Kayıp Çağ'da, göze çarpan en büyük değişiklik ise baş rolde, Shia LaBeouf yernine Mark Wahlberg oynuyor. Bu arada  robot kadrosunda da bir sürü değişilik göze çarpıyor. Mark’a bu filmde ünlü oyuncu Stanley Tucci ve güzel oyuncu Nicola Peltz eşlik ediyor.

Büyük Chicago savaşı insanlığı çok etkilemiştir. Bu savaş sırasında tüm robot organizmaların ne kadar tehlikeli olduğu görülmüştür. Amerikan halkı savaş sonrası yaralarını sararken, dost ve müttefik Autobot’lar ile Amerikan hükümetinin arası giderek açılır. Bunun yanında bazı CIA görevlileri tüm robot organizmaların avlanması karşılığında çeşitli anlaşmalar yapmıştır.

Uzun zamandır aranılan Autobot’ların lideri Optimus Prime bir türlü bulunamamıştır. Teksas’da kendi halinde bir tamirci ve teknoloji meraklısı Cade Yeager (Mark Wahlberg), tesadüfen bir gün hurda bir kanyona rastlar ve tamir edip, satmak maksadıyla evine götürür. Ancak bu kamyon Optimus Prime’dan başkası değildir. Cade Yeager, Optimusu tekrar hayata döndürür ve macera başlar. CIA ajanları peşlerine düşer ile dünyayı tehdit yeni düşmanla baş etmek zorunda kalırlar.


Bence en zayıf konulu Transformers filmi, kurgu olarak oldukça zorlama gözüküyor. Seri tutunca hadi bir daha deniliyor anlaşılan. IMDB’de 5.8 alan film görsel efektleri ve 3D seçeneği ile kendini seyrettiyor. Cazibesi o :) İyi Seyirler...


BENZER YAYINLAR

Hiç yorum yok:

Yorumlarınızı merakla bekliyor olacağım! Eksik etmeyiniz...
Kitap yorumlarım ve fotograflarım için instagram adresim @bookandcoffe__ beklerim!

Teşekkürler, sevgiler...